ЗОШТО SMART GAMES?​

Логички игри на повеќе нивоа!

Предизвиците се со различна тежина. Започнувате со најлесните. Постепено предизвиците стануваат потешки, но остануваат интересни и забавни.

Забава за целото семејство!

SmartGames се наменети за деца на возраст од две години па нагоре, а голем дел од игрите одговараат и за тинејџери и возрасни. Предизвиците со повеќе нивоа гарантираат многу забава за сите, од почетниците, па се до поискусните решавачи на загатки. Забавувајте се вежбајќи го вашиот мозок! Играјќи користете и усовршувајте ги когнитивните вештини како што се планирање, логика, просторен увид, решавање проблеми и др.

Лесни правила како 1-2-3!

SmartGames доаѓаат со јасни и лесни за разбирање правила, едноставни за учење.

Врвен квалитет и изработка!

Секоја SmartGame игра е внимателно дизајнирана и произведена со употреба на квалитетни материјали што траат. Со толку многу вклучени предизвици и различни комбинации, секоја игра може да се преигрува повторно и повторно.

Многупати наградени!

Нашите SmartGames игри имаат освоено над 70 награди ширум светот!

Игри за еден, но и за повеќе играчи!

Играјте SmartGames насекаде, во кое било време, не е потребен противник. Иако SmartGames се дизајнирани да се играат соло, сепак и заедничкото решавање на предизвиците е многу забавно.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)