Store Championship Core Set 2019

Store Championship: Core set 2019 e супер можност со самото учество да добиете супер кул награди од новата едиција Guilds of Ravnica!!

Супер можност уште еднаш да играте за супер награди со стандард дековите пред ротација и новата мета !!
На овој турнир ќе го крунисаме шампионот на Core Set и ќе ја најававиме Guilds of Ravnica со кул фул арт реар промо карта!
Формат: стандард
Сабота 15.09.2018
Почеток: 15:00ч
Учество: 300 ден.
Награди
– бустер по сопствен избор за секој
– промо фул арт Emmara, Soul of the Accord за секој
Прво Место – Плејмат

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)