Rivals of Ixalan League

СЕКОЈА СРЕДА Rivals of Ixalan Меџик Лига во ГоБлИн!
* Може да се приклучите на лигата било која среда!


————- специјален подарок за сите учесници —————-
– 1 кутија за карти (cool кутивче)
– промо Evolving Wilds за 10 одиграни партии (2$ на SCG)
– фул арт промо Walk the Plank за 10 победи (3$ на SCG)
Додатни Награди 200 ден. ваучер
– за Dominaria PreRelease доколку сте играле на сите 4 дати
– за најмногу победи

– 24 Јануари (17:00-19:00ч) Почнуваме со лигата – учество 500 ден. Секој играч добива 3 бустери од кои треба да направи дек со минимум 30 карти. Со овој дек играте колку сакате партии во текот на денот. Се игра во една добиена партија.

– 31 јануари / 7 Февруари / 14 Февруари
(17:00-19:00ч) Доколку сакате може да купите 1 бустер (200ден) и да додатете нови карти во декот од овој бустер.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)