На попуст %

Zendikar Rising Draft Booster

250 ден 200 ден-20% ПОПУСТ

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG01/31 Категории: , Тагови: , ,
СПОДЕЛИ

Опис

Draft Boosters are the absolute best way to play Limited. Mythic rares drop a bit more frequently this time around, but aside from that, you’re getting what you’re used to: 10 commons, 3 uncommons, 1 rare or mythic rare, 1 full-art basic land, and 1 token/ad card.

Around a third of the time, one of the commons will be replaced by a foil of any rarity. It’s also possible that you get a card in a showcase frame, an exciting alternate version of a normal Zendikar Rising card.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)