Zacian Theme Deck

990 ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: POK02/5 Категорија: Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Zacian Brings an Edge to Your Game!

Sharp and quick, the Legendary Pokémon Zacian leads its mighty companions to victory! With Unfezant holding the skies and Professor’s Research keeping your options open, you have a full range of paths to reach the top. Galarian Perrserker and Hawlucha lend their courage as you wield the Zacian theme deck with valor!

The Pokémon TCG: Sword & Shield—Rebel Clash Zacian Theme Deck includes:

  • 60-card deck
  • 1 metallic coin
  • Single-player playmat
  • 1 deck box
  • Damage counters
  • 1 rules booklet
  • 3 reference cards
  • 1 code card to play this deck online
Coin may vary by product.
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)