Worm Party

1,590 ден

1 на залиха

Опис

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: 20 мин.
  • Возраст: 5+
  • Издавач: Queen Games

In Worm Party, players attempt to escape the nibbles of Charly the chicken by hiding their wormlike fingers below the proper mounds.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Worm Party”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *