Ultra Pro MTG Pro-100+ Deck Box (Plains)

300 ден

  • Holds up to 100 double-sleeved standard size cards
  • Full color print
  • Limited production
  • Acid-free, no PVC

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM35/7 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Store and protect your favorite deck with this Magic: The Gathering Deck Box, sized to fit 100 standard size gaming cards double sleeved in Ultra Pro Sleeves. With full color printing and limited production, this Deck Box is a great addition to any MTG collection. This box is light, easy-to-carry and made with archival-safe, rigid polypropylene material. The self-locking lid design with write-on strip makes it easy to secure and identify your deck, while thumb notch sections provide easy access to cards. This box comes with one deck divider with full color artwork.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)