На попуст %

Ultra Pro 9-pocket PRO-Binder (Red)

1,490 ден 1,290 ден-13% ПОПУСТ

  • Includes (20) premium 3-web pages with black backing to frame your cards
  • Holds up to 360 standard sized cards in UltraPRO Deck Protector sleeves
  • Durable, rigid, and PVC-free cover, also Acid-free, Non-PVC archival-safe pages so your cards stay protected
  • Includes an elastic band to keep your binder securely closed
  • Sideloading 9-pocket pages to keep cards from falling out

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM31/1 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

9-pocket Black PRO-Binder with embossed middle black web material gives cards a classic framed look. Side loading pocket design to prevent cards from easily falling out. Elastic strap holds the binder shut when not in use. All materials made from archival-safe, acid-free non-PVC material. Holds 360 cards in Ultra Pro Deck Protector sleeves.
Holds 360 cards in Ultra Pro Deck Protector sleeves.
Archival-safe, acid-free non-PVC material.
Black web material creates a no-slip grip for cards.
Side loading pocket design to prevent cards from easily falling out.
Elastic strap holds the binder shut when not in use.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)