Ultra Pro 9-pocket Portfolio (Blue)

450 ден

  • Holds collectible cards up to standard size – 2-1/2″ x 3-1/2″
  • Holds 90 cards single-loaded or 180 cards double loaded
  • 10 clear pages allow the front and back of card to be seen
  • Non-PVC, ultra-clear archival-safe pages
  • Toploading pockets

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM07/1 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

9-pocket portfolios with hot stamped collectors themed silver foil on blue cover. Holds 90 collectible cards single-loaded or 180 double-loaded. Each portfolio contains 10 high clarity, archival-grade and acid-free pages. Clear pockets allow for the back of the cards to be visible when single-loaded.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)