Ultra Pro 2-Piece 100 Count Clear Card Storage Box

150 ден

Нема на залиха

Категорија: Tags: , ,

Опис

  • Extra strong and archival safe
  • Holds 100 Standard size cards
  • Snug fitting air-tight closure
  • Square corners
  • Stackable

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Ultra Pro 2-Piece 100 Count Clear Card Storage Box”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *