Theros Beyond Death Planeswalker Deck – Ashiok

910 ден

1 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

 • 60 карти
 • 2 бустери
 • 1 planeswalker карта
  – 1 Foil Premium Card
  – 1 Ready-to-Play 60-Card Deck
  – 2 Booster Pack
  – 1 Strategy Insert
  – 1 Magic Quick Reference Guide

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Theros Beyond Death Planeswalker Deck – Ashiok”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *