На попуст %

Sushi Go Party!

1,490 ден 1,090 ден-27% ПОПУСТ

  • Броj играчи: 2-8
  • Времетраење:  20 мин
  • Возраст: 8+
  • Издавач: White Goblin Games

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

 

Sushi Go Party! expands Sushi Go! with a party platter of mega maki, super sashimi, and endless edamame. You still earn points by picking winning sushi combos, but now you can customize each game by choosing à la carte from a menu of more than twenty delectable dishes. What’s more, up to eight players can join in on the sushi-feast. Let the good times roll!

Награди и признанија:

  • 2017 UK Games Expo Best Family Game Winner
  • 2016 Golden Geek Best Card Game Nominee

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)