Star Pack Battle Royal Booster

70 ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: KON16 Категорија: Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Содржи:

  • 3 карти

Each pack contains 3 randomly distributed cards with 1 guaranteed Starfoil Card. The cards are taken from a set of 50 cards, 49 of which are available as Commons and all 50 cards available as Starfoils. This means a whole bunch of cards never seen before as Starfoils, and a great value for money.

Star Pack – Battle Royal contains some of the most popular cards from the Yu-Gi-Oh! ARC-V animated TV series, so Duelists now have an easy way to get their hands on Performapal SecondonkeyYosenjus’ Secret MoveBloom Diva the Melodious Choir, and Frightfur Fusion!

The Star Pack – Battle Royal set contains 49 Common Cards and 1 Starfoil only card. (All 49 Common Cards are also available as Starfoil Cards.)

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)