На попуст %

Smugglers

2,390 ден 1,990 ден-17% ПОПУСТ

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: 40 мин
  • Возраст: 8+
  • Издавач:KOSMOS

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

To bring the best youngsters into the business, the smuggler boss is holding a contest, with the candidates being challenged to move a sack filled with contraband through an opening in the fence.

More specifically, in Smugglers players form the “sacks” used for smuggling out of modeling clay and hide their contraband within. The sacks are then rolled down a 3D path, with a die roll determining which hole in the fence the player needs to try to squeeze through. The player whose bag fits through the hole and who has the largest sack now checks the smaller bags, possibly taking the contraband hidden within. Who will prove to be the best smuggler?

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)