Ravnica Allegiance Бустер

250 ден

1 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

Содржина:

  • 15 карти од Ravnica Allegiance

1 Sealed Booster Pack
– Each pack contains 15 random cards 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Ravnica Allegiance Бустер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *