На попуст %

Ikoria Collector Booster Box

15,600 ден 13,900 ден-11% ПОПУСТ

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG17/3 Категорија: Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

 • 12 бустери
 • секој бустер содржи
 • 1 foil or nonfoil Godzilla monster series
 • 1 foil showcase card or borderless planeswalker
 • 1 foil rare or mythic
 • 1 nonfoil showcase rare or mythic
 • 1 nonfoil extended art rare or mythic
 • 1 nonfoil Ikoria commander card
 • 2 nonfoil showcase commons or uncommons
 • 2 foil uncommon
 • 4 foil commons or common dual lands
 • 1 foil basic land
 • 1 foil token
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)