Продажба!

Power Grid

2,590 ден 2,190 ден

Нема на залиха

Опис

  • Броj на играчи: 2-6
  • Времетраење: 120+ мин
  • Возраст: 12+
  • Издавач: Kaissa
  • Играта е неанглиско издание, но содржи правила на англиски јазик (додаток).
  • Играта е јазично независна (картите и сите компоненти не содржат текст).
Награди и признанија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Power Grid”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *