Pikachu & Eevee Poke Ball Collection

2,290 ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: POK11 Категорија: Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Pokémon TCG: Pikachu And Eevee Poke Ball Collection Box

Two Great Friends – Ready to Go!

Pikachu and Eevee join up in the Pokemon TCG: Pikachu & Eevee Poke Ball Collection! This collection features two all-time-favourite Pokemon in a joyous, beautifully sculpted figure and two new foil promo cards – a great addition to any collection. Plus, the Poke Ball has a secret compartment inside that holds up to 60 Pokemon TCG cards!

Each Box Includes:
1 Figure of Eevee and Pikachu Playing Together!
2 Never-before-seen Foil Promo Cards featuring Pikachu and Eevee!
1 Poke Ball big enough to hold a stack of Pokemon TCG Cards!
5 Pokemon TCG Booster Packs
A Code Card for the Pokemon Trading Card Game Online

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)