Official Card Carrying Case (Yu-Gi-Oh!)

1,290 ден

  • “Yugioh 5D’s Trading Card Game” logo
  • Contains 5 Black Card Dividers
  • 4 Compartments
  • Carrying Handle
  • Holds Decks, Dice, and more!
  • Limited Edition
  • By Konami

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Limited Edition! The official Konami Yugioh 5D’s Sling Style Carrying Case!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)