Mix & Match Teddy

790 ден

1 на залиха

Опис

  • Броj на играчи: 2-4
  • Возраст: 2,5-5
  • Издавач: Ravensburger

There’s a Teddy Match for Everyone! A favorite and fun way to develop memory skills! Shuffle the teddy-shaped picture tiles & lay them face down on the table. Players try to uncover the most matching pairs to win.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Mix & Match Teddy”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *