Mix & Match Teddy

790 ден

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

  • Броj на играчи: 2-4
  • Возраст: 2,5-5
  • Издавач: Ravensburger

There’s a Teddy Match for Everyone! A favorite and fun way to develop memory skills! Shuffle the teddy-shaped picture tiles & lay them face down on the table. Players try to uncover the most matching pairs to win.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)