Legion Standard European Board Game Sleeves

200 ден

62mm x 96mm

50 count pack of clear ‘Standard-European’ size board game sleeves.

Fits Cards of This Size: 2 5/16″ x 3 9/16″ (59x92mm).

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Examples of games with cards that this sleeve will fit: Agricola™, Dominion™, A Game of Thrones™, Lord of the Rings: The Board Game (1st Edition)™, Notre Dame™, BattleLore™, San Juan™, Witch Brew™

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)