Продажба!

KeyForge: Call of the Archons – Archon Deck

600 ден 500 ден

5 на залиха

Категории: , Tag:

Опис

Содржина:

  • 37 карти

KeyForge: Call of the Archons – Archon Deck consists of a single unique deck created from cards in the Call of the Archons set, the first set of cards in the KeyForge line. Each player must have their own deck in order to play the game.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “KeyForge: Call of the Archons – Archon Deck”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *