Kaissa Standard Card Sleeves

150 ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 63.5 х 88 мм – содржи 100 проѕирни најлончиња
  • Kaissa Standard Card Sleeves 63.5 x 88 mm (100 clear sleeves)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Kaissa Standard Card Sleeves”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *