Kaissa Standard USA Card Sleeves

150 ден

2 на залиха

Категорија:

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 56 х 87 мм – содржи 100 проѕирни најлончиња
  • Kaissa Standard USA Standard Card Sleeves – 56 x 87 mm (100 clear sleeves)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Kaissa Standard USA Card Sleeves”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *