Kaissa Small Card Game Sleeves

150 ден

1 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 59 х 86 мм – содржи 100 проѕирни најлончиња
  • Kaissa Small Card  Game Card Sleeves – 59 x 86 mm (100 clear sleeves)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Kaissa Small Card Game Sleeves”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *