Kaissa Premium Standard Card Sleeves

150 ден

2 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 63.5 x 88 мм – содржи 50 проѕирни премиум најлончиња
  • Kaissa Premium Standard Card Sleeves – 63.5 x 88 mm (50 premium clear sleeves)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Kaissa Premium Standard Card Sleeves”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *