Kaissa Premium Oversized Card Sleeves

200 ден

2 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 80 х 120 мм – содржи 100 премиум проѕирни најлончиња
  • Kaissa Premium Oversized Board Game Standard Card Sleeves – 80 x 120mm (50 premium clear sleeves)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Kaissa Premium Oversized Card Sleeves”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *