Kaissa Premium Mini Eurо Card Sleeves

150 ден

2 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 45 х 68 мм – содржи 50 проѕирни премиум најлончиња
  • Kaissa Premium Mini European Board Game Standard Card Sleeves – 45 x 68 mm (50 premium clear sleeves)

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Kaissa Premium Mini Eurо Card Sleeves”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *