Kaissa Premium Mini USA Card Sleeves

150 ден

1 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 41 х 63 мм – содржи 50 проѕирни премиум најлончиња
  • Kaissa Premium Mini USA Board Game Standard Card Sleeves – 41 x 63 mm (50 premium clear sleeves)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Kaissa Premium Mini USA Card Sleeves”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *