Kaissa Premium French Tarot Card Sleevs

200 ден

2 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 61 х 112 мм – содржи 50 премиум проѕирни најлончиња
  • Kaissa Premium French Tarot Board Game Standard Card Sleeves – 61 x 112 mm (100 premium clear sleeves)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Kaissa Premium French Tarot Card Sleevs”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *