Ixalan – Planeswalker Deck – Jace

910 ден

1 на залиха

Опис

Содржина:
– 1 Foil Premium Card
– 1 Ready-to-Play 60-Card Deck
– 2 Ixalan Booster Packs
– 1 Strategy Insert
– 1 Magic Quick Reference Guide

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Ixalan – Planeswalker Deck – Jace”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *