Hello Kitty Puzzle-ball

1,490 ден

1 на залиха

Опис

3 D сложувалка-топка со 240 парчиња

Големина на сложувалката : дијаметар 15 cm

Возраст: 10 +

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Hello Kitty Puzzle-ball”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *