Hello Kitty Parchis

590 ден

Нема на залиха

Опис

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење: 20 мин.
  • Возраст: 6-99
  • Издавач: Ravensburger

Не лути се човече (Pachisi, Ludo, Parchis, Parcheesi), со Hello Kitty.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Hello Kitty Parchis”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *