Hearth Puzzle-ball

450 ден

1 на залиха

Опис

3 D сложувалка во форма на срце со 60 парчиња

Големина на сложувалката : 11 cm

Возраст: 8 +

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Hearth Puzzle-ball”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *