На попуст %

Gyges

2,190 ден 1,990 ден-9% ПОПУСТ

Броj на играчи: 2
Времетраење: 15 мин
Возраст: 8+
Издавач: Gigamic

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: DI791 Категории: , , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

The object of Gygès is to move a piece to your opponent’s last row. The catch is that no one owns the pieces. You can only move a piece in the row nearest you. Pieces are made up of 1, 2, or 3 rings; this number is also the number of spaces it must move. If it lands on another piece, it can move the number of spaces equal to that piece’s number of rings. It can also displace that piece to another space. Played with tournament rules, you cannot win on an opponent’s mistake, but rather only by creating a situation in which your opponent cannot block multiple winning combinations.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)