Guilds of Ravnica – Planeswalker Deck – Vraska

910 ден

Нема на залиха

Опис

Содржина:

 • 60 карти
  – 1 Foil Premium Card
  – 1 Ready-to-Play 60-Card Deck
  – 2 Rivals of Ixalan Booster Packs
  – 1 Strategy Insert
  – 1 Magic Quick Reference Guide

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Guilds of Ravnica – Planeswalker Deck – Vraska”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *