Guilds of Ravnica бустер

250 ден

5 на залиха

Опис

Содржина:

  • 15 карти од Guilds of Ravnica

1 Sealed Booster Pack
– Each pack contains 15 random cards 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Guilds of Ravnica бустер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *