На попуст %

Global Series: Jiang Yanggu vs. Mu Yanling

1,590 ден 1,290 ден

1 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

Содржина:

2 x 60 карти

Global Series: Jiang Yanggu and Mu Yanling introduces two new Planeswalkers to the Magic Multiverse. These two 60-card decks were originally designed by a team of Chinese artists, writers, and folklorists to explore a new branch of Magic lore rooted in Chinese aesthetics and mythology.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Global Series: Jiang Yanggu vs. Mu Yanling”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *