Funko POP! Warhammer 40K – Dark Angels Veteran

990 ден

1 на залиха

Категории: , Tags: ,

Опис

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Funko POP! Warhammer 40K – Dark Angels Veteran”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *