Funko POP! Game of Death – Bruce Lee (Gold)

1,190 ден

1 на залиха

Категории: , Tag:

Опис

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Funko POP! Game of Death – Bruce Lee (Gold)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *