Funko 5 Star: Fallout – T-51 Power Armor

990 ден

1 на залиха

Категории: , Tag:

Опис

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈ 7,6 см.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Funko 5 Star: Fallout – T-51 Power Armor”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *