From the Vault: Transform

5,000 ден

1 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

Содржина:

  • 15 Premium foil cards, including 5 with new art.
  •  An exclusive Spindown life counter.
  •  A collector’s guide.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “From the Vault: Transform”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *