First Class

3,790 ден

1 на залиха

Опис

  • Броj на играчи: 1-4
  • Времетраење: 30-240 мин
  • Возраст: 12+
  • Издавач: Mayfair Games
Награди и признанија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “First Class”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *