Fate Reforged – кутија со бустери

9,000 ден

1 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

Содржина:

  • 36 бустери во затворена кутија.
  • Each factory-sealed booster box contains 36 booster packs.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Fate Reforged – кутија со бустери”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *