Eternal Masters бустер

600 ден

1 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

  • 15 карти
  • Залихата е најчесто поголема од 1, затоа доколку сакатe да нарачате повeќе од 1 бустер, контактирајте не на contact@goblingames.com.mk

1 Sealed Booster Pack
– Each pack contains 15 random cards 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Eternal Masters бустер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *