На попуст %

Escape: Zombie City

2,490 ден 1,990 ден-20% ПОПУСТ

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење:  15 мин.
  • Возраст: 10+
  • Издавач: Queen Games

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

In Escape: Zombie City, you and your fellow players are survivors of the zombie apocalypse, hiding in a church of a big city. Everything is going great — well, as great as it can be when zombies are all around — but this is all about to change as a big wave of zombies is coming to town, and they want your brainy goodness. Your only option is to gather all the necessary supplies, start up the old VW Microbus, and get the hell outta Dodge (the city)!

Escape: Zombie City is played with a soundtrack that lasts fifteen minutes. After that length of time, the zombie hordes have gotten too big to defeat, and you have lost your mind, so to speak…

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)