Empire State Building – New York

1,490 ден

1 на залиха

Опис

3 D сложувалка со 216 парчиња

Големина на сложувалката: 16,5 x 16,5 x 44 cm

Возраст: 12 +

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Empire State Building – New York”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *