Elasund: The First City

2,990 ден

1 на залиха

Категорија: Tag:

Опис

  • Броj на играчи: 2-4
  • Времетраење:  60-90 мин.
  • Возраст: 10+
  • Издавач: Mayfair
Награди и признанија:

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Elasund: The First City”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *