На попуст %

Dragon Shield Strongbox (Pink)

200 ден 150 ден-25% ПОПУСТ

  • Holds 111+ sleeved cards.
  • Or 100 double-sleeved cards.
  • Works with standard Size (63×88 mm) or Japanese Size cards (59×86 mm).
  • Locks with a tight-fit plastic overlay.
  • PVC-free polypropylene sleeves, no acid. Archival safe.
  • Tough as Scales

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM24/11 Категории: , , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

The Dragon Shield Strongbox keeps your cards safe between games.
Each Strongbox is like a treasure chest protected by the epic power of a dragon, with your most precious cards tucked inside.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)